Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту Програми правової освіти населення Київської області на 2015 – 2018 роки

Розпорядження від 28.11.2014, №398
Дата оприлюднення: 28.11.2014

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 18 жовтня 2001 року № 992/2001 “Про Національну програму правової освіти населення”:

1. Схвалити проект Програми правової освіти населення Київської області на 2015 – 2018 роки (далі – проект Програми), що додається.

2. Заступнику голови облдержадміністрації Корбану О.Б. організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд чергової сесії Київської обласної ради.

3. Після затвердження Київською обласною радою в установленому порядку Програми правової освіти населення Київської області на

2015-2018 роки (далі – Програма):

3.1. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) в установленому порядку розробити та затвердити відповідні Програми.

3.2. Структурним підрозділам облдержадміністрації, Головному управлінню юстиції у Київській області, районним, міським, міськрайонним управлінням юстиції, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити безумовне виконання заходів Програми.

Про хід виконання Програми інформувати Головне управління юстиції у Київській області щокварталу до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В.М. Шандра

        

Поділитися: