Працюємо задля перемоги!

Про схвалення проекту Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на території Київської області на 2013-2015 роки

Розпорядження від 23.12.2013, №482
Дата оприлюднення: 23.12.2013

Відповідно до Законів України “Про дорожній рух”, “Про автомобільний транспорт”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.03.2012 № 140-р “Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року”.

1. Схвалити проект Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на території Київської області на 2013-2015 роки (далі – Програма), що додається.

2. Заступникові голови облдержадміністрації Басаю О.В. у встанов­леному порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження у встановленому порядку Програми:

3.1. Структурним підрозділам обласної державної адміністрації, територіаль­­­­ним органам центральних органів виконавчої влади в області, обласним установам та організаціям, райдержадміністраціям та міськ­виконкомам (міст обласного значення) забезпечити безумовне виконання цієї Програми. Про хід її виконання інформувати облдержадміністрацію через управління Державтоінспекції Головного управління МВС України в Київській області щокварталу до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом.

3.2. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) розробити та затвердити у встановленому порядку відповідні місцеві програми.

3.3. Координацію роботи щодо виконання цієї Програми покласти на управління Державтоінспекції Головного управління МВС України в Київській області.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Басая О.В.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: