Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про схвалення проекту Програми підтримки і розвитку театрального та музичного мистецтва Київської області на 2012-2015 роки”

Розпорядження від 11.07.2012, №284
Дата оприлюднення: 11.07.2012

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про театри і театральну справу”, „Про культуру”, з метою формування і задоволення творчих потреб та інтересів жителів області, їх естетичного виховання:

1. Схвалити проект Програми підтримки і розвитку театрального та музичного мистецтва Київської області на 2012-2015 роки (далі – Програма), що додається.

2.Заступнику голови Київської облдержадміністрації Подашевській Т.Л. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою Програми:

3.1. управлінню культури і туризму облдержадміністрації, театрам та оркестрам Київської області забезпечити виконання Програми;

3.2. театрам та оркестрам Київської області, що є виконавцями Програми, щороку, до 30 липня 2015 року та до 30 січня 2016 року включно, інформувати про хід та результати виконання Програми облдержадміністрацію через управління культури і туризму облдержадміністрації;

3.3. головному фінансовому управлінню облдержадміністрації спільно з управлінням культури і туризму облдержадміністрації, при формуванні обласного бюджету Київської області на відповідні роки, передбачати кошти для реалізації заходів Програми, виходячи з фінансового ресурсу та пріоритетів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Програма

        

Поділитися: