Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту Програми підтримки розвитку комунальних засобів масової інформації та інформування населення Київської області на 2016-2018 роки

Розпорядження від 12.05.2016, №164
Дата оприлюднення: 12.05.2016

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації”, “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”, Указів Президента України від 17 лютого 2001 року № 101/2001 ,,Про удосконалення діяльності органів виконавчої влади з питань інформування населення”, від 01 серпня 2002 року № 683/2002 ,,Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади”:

1. Схвалити проект Програми підтримки розвитку комунальних засобів масової інформації та інформування населення Київської області на 2016-2018 роки (далі – Програма), що додається.

2. Першому заступнику голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження в установленому порядку Програми:

3.1. управлінню інформації та зв’язків з громадськістю Київської облдержадміністрації забезпечити виконання заходів Програми у межах асигнувань, передбачених в обласному бюджеті на 2016-2018 роки.

3.2. департаменту фінансів Київської облдержадміністрації забезпечити фінансування заходів у межах призначень, затверджених управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації в обласному бюджеті на відповідний бюджетний період, виходячи з фінансових можливостей і пріоритетів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р.

Голова адміністрації М.Д.Мельничук

        

Поділитися: