Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту Програми підтримки і розвитку театрального та музичного мистецтва Київської області на 2016-2018 роки

Розпорядження від 27.04.2016, №146
Дата оприлюднення: 27.04.2016

Розглянувши подання управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації?, “Про культуру?, “Про театри і театральну справу? та з метою формування доступної та якісної системи задоволення культурних потреб жителів області, створення умов для підтримки і розвитку театрального та музичного мистецтва:

1. Схвалити проект Програми підтримки і розвитку театрального та музичного мистецтва Київської області на 2016-2018 роки (далі – проект Програми), що додається.

2. Заступникові голови Київської обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків у встановленому порядку організувати подання Київською обласною державною адміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою Програми підтримки і розвитку театрального та музичного мистецтва Київської області на 2016-2018 роки (далі – Програма):

3.1. визначити управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації головним розпорядником коштів щодо фінансування заходів, передбачених Програмою;

3.2. департаменту фінансів Київської обласної державної адміністрації спільно з управлінням культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації при формуванні обласного бюджету на відповідні роки передбачати кошти для реалізації заходів Програми, виходячи з фінансових можливостей та пріоритетів.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації від 16 січня 2016 року № 7 “Про схвалення проекту Програми підтримки і розвитку театрального та музичного мистецтва Київської області на 2016-2018 роки?.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації М.Д.Мельничук

        

Поділитися: