Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про схвалення проекту Програми із запобігання ввезенню та розповсюдженню на території Київської області неякісних, фальсифікованих і незареєстрованих лікарських засобів на 2013-2015 роки”

Розпорядження від 21.05.2013, №195
Дата оприлюднення: 21.05.2013

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про лікарські засоби”, „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за фальсифікацію або обіг фальсифікованих лікарських засобів” та з урахуванням листа Державної служби з лікарських засобів у Київській області від 25.09.2012№ 3921/01-14/12, з метою захисту здоров’я і життя громадян від шкоди, яку завдає застосування неякісних, фальсифікованих і незареєстрованих лікарських засобів, та гарантованого забезпечення населення області якісними лікарськими засобами:

1. Схвалити проект Програми із запобігання ввезенню та розповсюд­женню на території Київської області неякісних, фальсифікованих і незареєстрованих лікарських засобів на 2013-2015 роки (далі – Програма), що додається.

2. Заступникові голови обласної державної адміністраціїПодашевській Т.Л. у встановленому порядку організувати подання облдерж­адміністрацією зазначеного проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою в установленому порядку Програми:

3.1. Державній службі з лікарських засобів у Київській області, спільно з департаментом охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації, Головним управлінням МВС України в Київській області (за згодою), Управлінням Державної служби боротьби з економічною злочинністю Головного управління МВС України в Київській області (за згодою), Головним управлінням Служби безпеки України в м. Києві та Київській області (за згодою) забезпечити безумовне виконання цієї Програми.

3.2. Про хід виконання Програми інформувати Київську обласну державну адміністрацію через Державну службу з лікарських засобів у Київській області, щокварталу до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом.

4. Державну службу з лікарських засобів у Київській області визначити головним координатором по виконанню Програми.

5. Контроль, за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Програма

        

Поділитися: