Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про схвалення проекту Програми газифікації населених пунктів Київської області на 2011-2015 роки”

Розпорядження від 25.07.2011, №758
Дата оприлюднення: 25.07.2011

На виконання заходів, передбачених розділом ІІ Державної цільової програми розвитку українського села на період до 2015 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1158, відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, з метою забезпечення розвитку інженерної інфраструктури та поетапної газифікації адміністративно-територіальних одиниць Київської області:

1. Схвалити проект Програми газифікації населених пунктів Київської області на 2011 – 2015 роки (далі – Програма), що додається.

2. Заступнику голови облдержадміністрації Максименку В.М. організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою у встановленому порядку Програми:

3.1. Головним управлінням капітального будівництва, економіки облдержадміністрації, райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання заходів Програми.

3.2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації:

під час внесення змін до обласного бюджету на 2011 рік та підготовки проектів обласного бюджету на відповідні роки, передбачати кошти на реалізацію заходів Програми, виходячи з його реальних можливостей та пріоритетів;

після завершення фінансування заходів Програми інвесторами на договірній основі звертатись до Кабінету Міністрів України щодо врахування при коригуванні Державного бюджету поточного року та при формуванні Державного бюджету на наступний рік видатків для повернення коштів, перерахованих інвесторами за спорудження об’єктів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Програма

Додаток 1

Додаток 2

        

Поділитися: