Працюємо задля перемоги!

“Про схвалення проекту плану обласних заходів на 2012 рік щодо забезпечення лікувальним харчуванням дітей, хворих на фенілкетонурію”

Розпорядження від 19.03.2012, №104
Дата оприлюднення: 19.03.2012

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:

1. Схвалити проект плану обласних заходів на 2012 рік щодо забезпечення лікувальним харчуванням дітей, хворих на фенілкетонурію (далі – план заходів), та потребу коштів, необхідних для виконання плану обласних заходів на 2012 рік, щодо забезпечення лікувальним харчуванням дітей хворих на фенілкетонурію (далі – потреба коштів), що додаються (додаток 1, додаток 2 відповідно).

2. Заступникові голови Київської обласної державної адміністрації Подашевській Т.Л. у встановленому порядку організувати подання обласною держадміністрацією плану заходів та потреби коштів на розгляд Київській обласній раді.

3. Головному управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпе­чити виконання плану заходів.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінан­сувати на цілі, зазначені у п.1 цього розпорядження, головне управління охорони здоров’я облдержадміністрації за рахунок загальних асигнувань, передбачених їм розписом обласного бюджету на поточний рік.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток1

Додаток2

        

Поділитися: