Працюємо задля перемоги!

Про схвалення проекту Обласної цільової програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям у 2015 році

Розпорядження від 23.03.2015, №87
Дата оприлюднення: 23.03.2015

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, “Про соціальні послуги”, “Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю”, “Про безоплатну правову допомогу”, ст.4 Указу Президента України від 14 січня 2015 року № 15/2015 “Про часткову мобілізацію”, затвердженого Законом України від 15 січня2015 року № 113-VIII:

1. Схвалити проект Обласної цільової програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям у 2015 році (далі – Програма), що додається.

2. Заступнику голови облдержадміністрації Христюку Д.В. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Департаменту фінансів облдержадміністрації, при внесенні змін до обласного бюджету на 2015 рік, забезпечити бюджетними призначеннями видатки на виконання заходів Програми, виходячи із реальних можливостей обласного бюджету.

4. Департаментам та іншим структурним підрозділам облдерж-адміністрації, територіальним органам центральних органів виконавчої влади в Київській області, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення), обласним установам та організаціям забезпечити безумовне виконання Програми.

5. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) до 01 квітня 2015 року розробити проекти відповідних районних та міських програм та подати їх у встановленому порядку на розгляд відповідних рад.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Христюка Д.В.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: