Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту Концепції територіального розвитку Київської області

Розпорядження від 19.07.2007, №591
Дата оприлюднення: 19.07.2007

Відповідно до Законів України “Про основи містобудування”, “Про планування і забудову територій”, “Про Генеральну схему планування території України”, “Про місцеві державні адміністрації”, Програми розробки містобудівної документації та створення містобудівного кадастру на 2005-2006 роки для спільного використання територіальними громадами Київської області, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 28 липня 2005 року № 282-25-IV:

1. Схвалити проект Концепції територіального розвитку Київської області, розробленої державним підприємством „Науково-дослідний і проектний інститут містобудування” (далі-Концепція), що додається.

2. Першому заступникові голови облдержадміністрації Вакарашу В.М. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту Концепції на розгляд Київській обласній раді.

3. Управлінню містобудування і архітектури та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, після затвердження у встановленому порядку Концепції, забезпечити врахування її основних положень при розробці Схеми планування території Київської області та іншої містобудівної документації області.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Вакараша В.М.

Виконуючий обов’язки

голова адміністрації В.М.Вакараш

        

Поділитися: