Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту Київської обласної цільової соціальної програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на період до 2016 року

Розпорядження від 30.04.2014, №116
Дата оприлюднення: 30.04.2014

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2013 року № 637 “Про затвердження Державної цільової соціальної програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на період до 2016 року” та з метою забезпечення комплексного покращення надання медичної допомоги населенню області:

1. Схвалити проект Київської обласної цільової соціальної програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на період до 2016 року (далі – Програма), що додається.

2.Директору департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації у встановленому порядку організувати подання Програми облдержадміністрацією на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження в установленому порядку Програми:

3.1. Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації забезпечити виконання заходів Програми у межах асигнувань, передбачених в обласному бюджеті на відповідні роки.

3.2. Департаменту фінансів облдержадміністрації забезпечити фінансування заходів у межах асигнувань, затверджених департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації в обласному бюджеті на відповідні роки, виходячи з фінансових можливостей і пріоритетів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: