Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про схвалення проекту Київської обласної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки”

Розпорядження від 14.03.2013, №93
Дата оприлюднення: 14.03.2013

Відповідно до Законів України „Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні”, „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 967 „Про затвердження Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки”:

1.Схвалити проект Київської обласної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки (далі – Програма), що додається.

2. Заступникові голови обласної державної адміністрації В.М.Максименку у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою в установленому порядку Програми:

3.1. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації при формуванні показників обласного бюджету на відповідні роки передбачати, за поданням головного розпорядника коштів, видатки на реалізацію заходу Програми, виходячи із реальних можливостей обласного бюджету та його пріоритетів.

4. Іпотечному центру в м Києві та Київській області Державної спеціалізованої фінансової установи „Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” інформувати про хід виконання Програми Київську обласну державну адміністрацію щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Програма

        

Поділитися: