Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про схвалення проекту Київської обласної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013 – 2016 роки”

Розпорядження від 14.12.2012, №553
Дата оприлюднення: 14.12.2012

Відповідно до Законів України „Про захист населення від інфекційних хвороб”, „Про затвердження Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013–2016 роки”, „Про місцеві державні адміністрації” та з метою забезпечення надання медичної допомоги хворим на туберкульоз:

1. Схвалити проект Київської обласної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013 – 2016 роки (далі – Програма), що додається.

2.Заступникові голови Київської обласної державної адмінстрації Подашевській Т.Л. у встановленому порядку організувати подання Програми облдержадміністрацією на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження в установленому порядку Програми:

3.1. Головному управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації забезпечити виконання заходів Програми у межах асигнувань, передбачених в обласному бюджеті на відповідні роки.

3.2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації забезпечити фінансування заходів у межах асигнувань, затверджених головному управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації в обласному бюджеті на відповідні роки.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Програма

        

Поділитися: