Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту Київської обласної програми „Здоров’я? на 2016 рік

Розпорядження від 04.05.2016, №159
Дата оприлюднення: 04.05.2016

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2011 року № 1164-р “Про схвалення Концепції Загальнодержавної програми “Здоров’я-2020: український вимір” та з метою забезпечення покращення надання медичної допомоги населенню області:

1. Схвалити проект Київської обласної програми “Здоров’я” на 2016 рік (далі – Програма), що додається.

2. Заступникові голови Київської облдержадміністрації згідно із розподілом обов’язків у встановленому порядку організувати подання Програми облдержадміністрацією на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження в установленому порядку Програми:

3.1. департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації забезпечити виконання заходів Програми у межах асигнувань, передбачених в обласному бюджеті на 2016 рік.

3.2. департаменту фінансів Київської облдержадміністрації забезпечити фінансування заходів у межах асигнувань, затверджених департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації в обласному бюджеті на 2016 рік, виходячи з фінансових можливостей і пріоритетів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно із розподілом обов’язків.

Голова адміністрації М.Д.Мельничук

        

Поділитися: