Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту Київської обласної цільової Програми „Турбота” на 2016 – 2020 роки

Розпорядження від 18.12.2015, №483
Дата оприлюднення: 18.12.2015

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та з метою подальшого вирішення невідкладних питань матеріального, медичного, соціально-побутового, культурного обслуговування, організаційно-правового та інформаційного забезпечення ветеранів та інвалідів Київської області:

1. Схвалити проект Київської обласної цільової Програми “Турбота” на 2016 – 2020 роки (далі – проект Програми), що додається.

2. Першому заступнику голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р. організувати подання облдержадміністрацією проекту Програми на розгляд Київській обласній раді.

3. Після затвердження Київською обласною радою в установленому порядку Київської обласної цільової Програми “Турбота” на 2016-2020 роки (далі – Програма):

3.1 райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) в установленому порядку розробити та затвердити відповідні Програми;

3.2 департаменту соціального захисту населення Київської облдерж-адміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити безумовне виконання заходів Програми;

3.3 райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) інформувати про хід виконання Програми департамент соціального захисту населення облдержадміністрації двічі на рік до 15 липня та 15 січня.

4. Департаменту фінансів облдержадміністрації спільно з департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації, за рахунок коштів, затверджених у місцевому бюджеті на 2016 рік та при їх формуванні на 2017-2020 роки, передбачати кошти на фінансування заходів Програми, виходячи з фінансового ресурсу та пріоритетів.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р.

Голова адміністрації В.М. Шандра

        

Поділитися: