Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про схвалення проекту Київської обласної Програми „Заходи з проведення лабораторно-діагностичних, лікувально-профілактичних робіт, утримання ветеринарних лікарень та ветеринарних лабораторій на 2015 рік”

Розпорядження від 05.02.2015, №33
Дата оприлюднення: 05.02.2015

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст. 28 Закону України “Про Державний бюджет на 2015 рік”, ст. 90 Бюджетного Кодексу України, з метою забезпечення державними установами ветеринарної медицини епізоотичного благополуччя, контролю за безпечністю харчових продуктів тваринного походження та інших об’єктів ветеринарно-санітарного контролю та нагляду і виконання інших заходів передбачених чинним законодавством:

1. Схвалити проект Київської обласної Програми “Заходи з проведення лабораторно-діагностичних, лікувально-профілактичних робіт, утримання ветеринарних лікарень та ветеринарних лабораторій на 2015 рік” (далі – Програма), що додається.

2. Заступникові голови Київської облдержадміністрації Корбану О.Б. організувати подання Програми на розгляд та затвердження Київській обласній раді.

3. Після затвердження в установленому порядку Програми:

3.1. департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації забезпечити виконання заходів Програми у межах асигнувань, передбачених в обласному бюджеті на 2015 рік;

3.2. департаменту фінансів облдержадміністрації забезпечити фінансування заходів у межах асигнувань, затверджених департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації в обласному бюджеті на 2015 рік, виходячи з фінансових можливостей обласного бюджету і пріоритетів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Корбана О.Б.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: