Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про схвалення проекту Київської обласної Програми „Підвищення родючості ґрунтів на період 2012-2016 роки”

Розпорядження від 12.06.2012, №238
Дата оприлюднення: 12.06.2012

Відповідно до Земельного кодексу України, Законів України „Про меліорацію земель”, „Про місцеві державні адміністрації”, „Про державну підтримку сільського господарства України”, „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Схвалити проект Київської обласної Програми „Підвищення родючості ґрунтів на період 2012-2016 роки” (далі – Програма), що додається.

2. Головному управлінню агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації у встановленому порядку організувати подання Програми на розгляд Київської обласної ради.

3. Після затвердження Київською обласною радою у встановленому порядку Програми:

3.1. Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації під час формування показників обласного бюджету на відповідні роки або внесення до нього змін за поданням головного розпорядника коштів передбачати видатки на реалізацію заходів Програми за рахунок фактичних надходжень коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва та їх залишку на початок року.

3.2. Головному управлінню агропромислового розвитку спільно з іншими структурними підрозділами облдержадміністрації, обласними організаціями та установами, райдержадміністраціями, управліннями агропромислового розвитку райдержадміністрацій забезпечити безумовне виконання заходів щодо реалізації Програми.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Гудзенка Віталія Івановича.

Голова адміністраціїА.Й.Присяжнюк

Програма

        

Поділитися: