“Про схвалення проекту Київської обласної Програми „Зерно Київщини на 2012-2015 роки”

Розпорядження від 30.01.2012, №24
Дата оприлюднення: 30.01.2012

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про основні засади державної аграрної політики на період до 2015 року”, „Про державну підтримку сільського господарства України”, „Про зерно та ринок зерна в Україні”:

1. Схвалити проект Київської обласної Програми „Зерно Київщини на 2012-2015 роки” (далі – Програма), що додається.

2. Першому заступнику голови Київської обласної державної адміністрації Москаленку Я.М. у встановленому порядку організувати подання Програми на розгляд Київської обласної ради.

3. Після затвердження Київською обласною радою у встановленому порядку Програми:

3.1. Головному управлінню агропромислового розвитку спільно з іншими структурними підрозділами облдержадміністрації, обласними організаціями та установами, райдержадміністраціями, міськвиконкомами (міст обласного значення), управліннями агропромислового розвитку райдержадміністрацій забезпечити безумовне виконання заходів щодо реалізації Програми.

3.2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації при формуванні показників обласного бюджету на відповідні роки, за поданням головного розпорядника коштів, передбачити видатки на реалізацію заходів Програми, виходячи з реальних можливостей і пріоритетів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Москаленка Я.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Програма


        

Поділитися: