“Про схвалення плану обласних заходів на 2012 рік щодо забезпечення проведення хворим з хронічною нирковою недостатністю”

Розпорядження від 26.12.2011, №1529
Дата оприлюднення: 26.12.2011

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” та з метою забезпечення надання медичної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю:

1. Схвалити план обласних заходів на 2012 рік щодо забезпечення проведення гемодіалізу хворим з хронічною нирковою недостатністю (далі – план заходів) та потребу коштів, необхідних для виконання плану обласних заходів на 2012 рік щодо забезпечення проведення гемодіалізу хворим з хронічною нирковою недостатністю (далі – потреба коштів), що додаються.

2.Заступникові голови Київської облдержадміністрації ПодашевськійТ.Л. у встановленому порядку організувати подання облдержадміністрацією плану заходів та потреби коштів на розгляд Київській обласній раді.

3. Головному управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) забезпечити виконання плану заходів.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати на цілі, зазначені у п.1 цього розпорядження, головне управління охорони здоров’я облдержадміністрації у межах сум, передбачених в обласному бюджеті за КФК 81002.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додатки

        

Поділитися: