Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про розподіл субвенції з державного бюджету між місцевими бюджетами Київської області на 2020 рік

Розпорядження від 14.07.2020, №337
Дата оприлюднення: 14.07.2020

<Object: word/embeddings/oleObject1.bin>

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14 липня 2020 р. Київ 337

Про розподіл субвенції з державного

бюджету між місцевими бюджетами

Київської області на 2020 рік

Відповідно до статей 23, 108 Бюджетного кодексу України, Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про Державний бюджет України на 2020 рік», рішення Київської обласної ради від 19 грудня 2019 року № 813-32-VII «Про обласний бюджет Київської області на 2020 рік», постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 214 (зі змінами) «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей», розпорядження Кабінету Міністрів України від 01 липня 2020 року № 801-р «Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей учасників бойових дій на території інших держав, визначених у абзаці першому пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов'язаних з перебуванням у цих державах, визначених пунктом 7 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов, на 2020 рік», листа департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації від 10.07.2020 №4648/02-07.2-08:

7 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов» на суму 4 450 536,0 гривень.

2. Збільшити видатки загального фонду обласного бюджету Київської області на 2020 рік за КПКВК МБ 3719243 «Субвенція з місцевого бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей учасників бойових дій на території інших держав, визначених у пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю I – II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов'язаних з перебуванням у цих державах, визначених частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на суму 4 450 536,0 гривень.

3. Здійснити розподіл між місцевими бюджетами Київської області на 2020 рік коштів субвенції з місцевого бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей учасників бойових дій на території інших держав, визначених у пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю I – II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов'язаних з перебуванням у цих державах, визначених частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, згідно з додатком.

4. Департаменту фінансів Київської облдержадміністрації:

4.1. Забезпечити погодження з постійною комісією з питань бюджету та фінансів Київської обласної ради збільшення обсягів дохідної та видаткової частини обласного бюджету, а також розподілу обсягу субвенції з державного бюджету між місцевими бюджетами Київської області.

4.2. Врахувати зазначені зміни під час підготовки проєкту змін до рішення Київської обласної ради від 19 грудня 2019 року № 813-32-VII «Про обласний бюджет Київської області на 2020 рік» та подати його для схвалення голові Київської обласної державної адміністрації.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської обласної державної адміністрації Торкунова О.М.

Голова адміністрації (підпис) Василь ВОЛОДІН

Додаток

до розпорядження голови адміністрації

14 липня 2020 року № 337

а

Директор департаменту

соціального захисту

населення адміністрації (підпис) Ігор МЕЩАН

Поділитися: