Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про розподіл обов’язків між головою, першим заступником голови, заступниками голови та заступником голови – керівником апарату Київської обласної державної адміністрації

Розпорядження від 30.01.2013, №34
Дата оприлюднення: 30.01.2013

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:

  1. Розподілити обов’язки між головою, першим заступником голови, заступниками голови та заступником голови – керівником апарату Київської обласної державної адміністрації згідно з додатком1.
  1. Установити, що доручення та вказівки першого заступника голови, заступників голови облдержадміністрації, видані в межах їх компетенції, є обов’язковими для виконання структурними підрозділами облдержадміністрації, територіальними органами центральних органів виконавчої влади в області, обласними установами та організаціями, райдержадміністраціями, міськвиконкомами (міст обласного значення).
  1. Установити, що у разі відсутності голови облдержадміністрації, першого заступника голови, одного із заступників голови та заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації або наявності відповідної вакансії, здійснення їх обов’язків забезпечується посадовими особами згідно з додатком 2.
  1. Першому заступникові голови, заступникам голови та заступнику голови – керівнику апарату облдержадміністрації у місячний термін внести зміни у склад консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, комісій, рад згідно з новим розподілом обов’язків.
  1. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови Київської облдержадміністрації:

від 05.05.2011 № 427 “Про розподіл обов’язків між головою, першим заступником голови, заступниками голови та заступником голови – керівником апарату Київської обласної державної адміністрації”;

від 25.06.2011 № 647 “Про внесення змін у розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 05.05.2011 № 427”.

від 17.04.2012 №157 «Про розподіл обов’язків між головою, першим заступником голови, заступниками голови та заступником голови – керівником апарату Київської обласної державної адміністрації”;

від 04.09.2012 № 358 “Про розподіл обов’язків між головою, першим заступником голови, заступниками голови та заступником голови – керівником апарату Київської обласної державної адміністрації”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: