Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про розподіл обов’язків між головою, першим заступником голови, заступниками голови та керівником апарату Київської обласної державної адміністрації

Розпорядження від 06.03.2015, №54
Дата оприлюднення: 06.03.2015

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:

1. Розподілити обов’язки між головою, першим заступником голови, заступниками голови та керівником апарату Київської обласної державної адміністрації згідно з додатком1.

2. Установити, що доручення та вказівки першого заступника голови, заступників голови та керівника апарату облдержадміністрації, видані в межах їх компетенції, є обов’язковими для виконання структурними підрозділами облдержадміністрації, територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, обласними установами та організаціями, райдержадміністраціями, міськвиконкомами (міст обласного значення).

3. Установити, що у разі відсутності голови облдержадміністрації, першого заступника голови, заступників голови та керівника апарату облдержадміністрації або наявності відповідної вакансії, здійснення їх обов’язків забезпечується посадовими особами згідно з додатком 2.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 13 лютого 2015 року № 38 “Про розподіл обов’язків між головою, заступниками голови та керівником апарату Київської обласної державної адміністрації”.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: