Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про розподіл обов’язків між головою, першим заступником голови, заступником голови та заступником голови – керівником апарату Київської обласної державної адміністрації

Розпорядження від 08.04.2014, №76
Дата оприлюднення: 08.04.2014

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації:

1.Розподілити обов’язки між головою, першим заступником голови, заступником голови та заступником голови – керівником апарату Київської обласної державної адміністрації згідно з додатком1.

2. Установити, що доручення та вказівки першого заступника голови, заступника голови та заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації, видані в межах їх компетенції, є обов’язковими для виконання структурними підрозділами облдержадміністрації, територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, обласними установами та організаціями, райдержадміністраціями, міськвиконкомами (міст обласного значення).

3. Установити, що у разі відсутності голови облдержадміністрації, першого заступника голови, заступника голови та заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації або наявності відповідної вакансії, здійснення їх обов’язків забезпечується посадовими особами згідно з додатком 2.

4. Першому заступникові голови та заступнику голови – керівнику апарату облдержадміністрації у місячний термін внести зміни у склад консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів, комісій, рад згідно з новим розподілом обов язків.

5. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови Київської облдержадміністрації:

від 15 липня 2013 року № 274 “Про розподіл обов’язків між головою, першим заступником голови, заступниками голови та заступником голови – керівником апарату Київської обласної державної адміністрації”;

від 23 вересня 2013 року № 360 “Про внесення змін до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 15 липня 2013 року № 274”.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: