Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про розірвання договору оренди земельної ділянки”

Розпорядження від 27.11.2006, №960
Дата оприлюднення: 27.11.2006

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю “Торговий дім Фінпрофіль” про розірвання договору оренди земельної ділянки, враховуючи лист закритого акціонерного товариства „Нова лінія”, відповідно до Земельного кодексу України, Законів України “Про оренду землі”, “Про місцеві державні адміністрації”, статей 651, 653, 654 Цивільного кодексу України:

1. Погодитись із пропозицією товариства з обмеженою відповідальністю “Торговий дім Фінпрофіль” про розірвання за згодою сторін договору оренди земельної ділянки площею 2,8 га (з них: 0,8 га – сіножатей, 2,0 га – ріллі), розміщеної на території Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області, укладеного між Київською обласною державною адміністрацією та товариством з обмеженою відповідальністю “Торговий дім Фінпрофіль” 25 жовтня 2002 року.

2. Києво-Святошинській районній державній адміністрації в установленому порядку вжити заходів, пов’язаних із розірванням договору оренди земельної ділянки, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження, зокрема:

2.1. укласти та підписати від імені обласної державної адміністрації договір про розірвання договору оренди земельної ділянки з товариством з обмеженою відповідальністю „Торговий дім Фінпрофіль” від 25.10.2002 з відповідним оформленням в органах нотаріату;

2.2. протягом п’яти днів з дня припинення дії договору оренди спільно з товариством з обмеженою відповідальністю „Торговий дім Фінпрофіль” здійснити прийом-передачу земельної ділянки, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження, про що скласти відповідний акт, з поверненням цієї земельної ділянки до земель державної власності;

2.3. привести власні акти у відповідність з цим розпорядженням;

2.4. забезпечити внесення відповідних змін до земельно-кадастрової документації;

2.5. повідомити про це розпорядження закрите акціонерне товариство „Нова лінія”;

2.6. про виконання цього розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію з додаванням відповідних документів.

3. Визнати таким, що втратив чинність, підпункт 1.1. пункту 1 розпорядження голови облдержадміністрації від 12.09.2002 № 546 „Про передачу в оренду земельних ділянок для несільськогосподарських потреб”.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Вакараша В.М.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: