Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про розірвання договору оренди земельної ділянки”

Розпорядження від 19.12.2006, №1059
Дата оприлюднення: 19.12.2006

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю „КАМА ЛТД” про розірвання договору оренди земельної ділянки, протокол№ 7 загальних зборів учасників товариства з обмеженою відповідальністю „КАМА ЛТД” від 07 липня 2006 року, відповідно до Земельного кодексу України, Законів України “Про оренду землі”, “Про місцеві державні адміністрації”, статей 651, 653, 654 Цивільного кодексу України:

1. Погодитись із пропозицією товариства з обмеженою відповідальністю „КАМА ЛТД” про розірвання за згодою сторін договору оренди земельної ділянки площею 0,3 га (ліси першої групи), розміщеної на території Віто-Поштової сільської ради Києво-Святошинського району Київської області, укладеного між Київською обласною державною адміністрацією та товариством з обмеженою відповідальністю „КАМА ЛТД” 30 листопада 2005 року.

2. Києво-Святошинській районній державній адміністрації в установ-леному порядку вжити заходів, пов’язаних із розірванням договору оренди земельної ділянки, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження, зокрема:

2.1. укласти та підписати від імені обласної державної адміністрації договір про розірвання договору оренди земельної ділянки з товариством з обмеженою відповідальністю „КАМА ЛТД” від 30.11.2005 з відповідним оформленням в органах нотаріату;
2.2. протягом п’яти днів з дня припинення дії договору оренди спільно з товариством з обмеженою відповідальністю „КАМА ЛТД” здійснити прийом – передачу земельної ділянки, зазначеної у пункті 1 цього розпорядження, про що скласти відповідний акт, з поверненням цієї земельної ділянки до земель державної власності;
2.3. привести власні акти у відповідність з цим розпорядженням;
2.4. забезпечити внесення відповідних змін до земельно-кадастрової документації;
2.5. повідомити про це розпорядження товариство з обмеженою відповідальністю „КАМА ЛТД Плюс”;
2.6. про виконання цього розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію з доданням відповідних документів.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 18.10.2005 № 698 „Про надання в оренду земельної ділянки”.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Вакараша В.М.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: