Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про розчищення трас в охоронній зоні ліній електропередачі в населених пунктах Київської області”

Розпорядження від 05.12.2006, №1004
Дата оприлюднення: 05.12.2006

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.97 № 209 “Про затвердження Правил охорони електричних мереж” та з метою приведення трас ліній електропередачі до безпечного стану, зниження впливу несприятливих метеорологічних факторів на стабільність електропостачання і попередження травматизму населення:
1. Закритому акціонерному товариству “А.Е.С.Київобленерго”:
1.1. Організувати та провести в установленому порядку роботи із розчищення трас ліній електропередачі, зокрема із вирубуванням окремих дерев в охоронній зоні низьковольтних ліній (далі – роботи з розчищення трас).
1.2. У десятиденний термін за погодженням з виконавчими комітетами сільських, селищних та міських рад скласти графіки проведення робіт з розчищення трас у населених пунктах області.
1.3. Через засоби масової інформації своєчасно доводити до населення графіки проведення робіт з розчищення трас.
1.4. Про результати робіт з розчищення трас проінформувати облдержадміністрацію через головне управління житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації до 15 травня2007 року.
2. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення) вжити заходів щодо залучення в установленому порядку населення для надання допомоги працівникам районних електромереж закритого акціонерного товариства “А.Е.С.Київобленерго” при розчищенні трас.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Вакараша В.М.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

        

Поділитися: