Працюємо задля перемоги!

Про робочу групу з питань гуманітарної допомоги при Київській обласній державній адміністрації

Розпорядження від 05.04.2016, №107
Дата оприлюднення: 05.04.2016

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про гуманітарну допомогу”, постанов Кабінету Міністрів України від 21 березня 2013 року № 23 “Про визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України щодо комісій з питань гуманітарної допомоги?, від 25 березня 2013 року № 241 “Про затвердження Порядку взаємодії центральних і місцевих органів виконавчої влади та Національного банку щодо реалізації Закону України “Про гуманітарну допомогу” (зі змінами):

1. Утворити робочу групу з питань гуманітарної допомоги при Київській обласній державній адміністрації (далі – робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про робочу групу з питань гуманітарної допомоги при Київській обласній державній адміністрації, що додається.

3. Департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації:

3.1. забезпечити ведення обліку та статистичної звітності вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг, визнаних гуманітарною допомогою відповідно до рішень Мінсоцполітики та розпоряджень голови Київської облдержадміністрації.

3.2. подавати зведений звіт у розрізі отримувачів гуманітарної допомоги по Київській області щомісяця до Мінсоцполітики за формою, затвердженою Міністерством соціальної політики України.

4. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 21 грудня 2000 року № 736 “Про комісію з питань гуманітарної допомоги при облдержадміністрації” та від 05 жовтня 2012 року № 441 “Про затвердження складу комісії з питань гуманітарної допомоги при облдержадміністрації”.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Парцхаладзе Л.Р.

Голова адміністрації М.Д. Мельничук

        

Поділитися: