Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про реєстрацію змін і доповнень до Статуту релігійної громади

Розпорядження від 28.04.2016, №155
Дата оприлюднення: 28.04.2016

Розглянувши клопотання релігійної громади та враховуючи висновок управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації від 14.04.2016 № 611/01-04, відповідно до Законів України “Про свободу совісті та релігійні організації”, “Про місцеві державні адміністрації”:

1. Зареєструвати зміни і доповнення до Статуту релігійної громади Української Православної Церкви парафії преп. Семеона Стовпника Київської єпархії с.Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району Київської області, зареєстрованого рішенням виконавчого комітету Київської обласної Ради народних депутатів від 12 вересня 1991 року № 152, згідно з якими Статут викладається в новій редакції (додається), зокрема і щодо зміни найменування цієї парафії на: РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ ПРЕПОДОБНОГО СИМЕОНА СТОВПНИКА КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С.ПЕТРОПАВЛІВСЬКА БОРЩАГІВКА КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ” та зміни місцезнаходження парафії на: Київська область, Києво-Святошинський район, с.Петропавлівська Борщагівка, вул.Соборна, 30-А.

2. Управлінню культури, національностей та релігій облдержадміністрації у встановленому порядку не пізніше як у десятиденний термін письмово повідомити релігійну громаду, зазначену у пункті 1, про це розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації М.Д.Мельничук

        

Поділитися: