Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про реєстрацію змін і доповнень до Статутів релігійних громад

Розпорядження від 04.02.2015, №30
Дата оприлюднення: 04.02.2015

Розглянувши клопотання релігійних громад та враховуючи висновок управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації від 29.01.2015 № 98/01-04, відповідно до Законів України “Про свободу совісті та релігійні організації”, “Про місцеві державні адміністрації”:

1. Зареєструвати:

1.1 Зміни і доповнення до Статуту релігійної громади парафії на честь Ікони Божої Матері Пом’якшення Злих Сердець Київської єпархії Української Православної Церкви м.Бориспіль Київської області, зареєстрованого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 05 листопада 2010 року № 1271, викладеного в новій редакції (додається), зокрема і щодо зміни назви цієї парафії на: “РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ ПОМ’ЯКШЕННЯ ЗЛИХ СЕРДЕЦЬ БОРИСПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ М.БОРИСПІЛЬ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ”.

1.2. Зміни і доповнення до Статуту релігійної громади Української Православної Церкви Св.Преображенської парафії с.Іванків Бориспільського району, зареєстрованого рішенням виконавчого комітету Київської обласної Ради народних депутатів від 26 листопада 1991 року № 194, викладеного в новій редакції (додається), зокрема і щодо зміни назви цієї парафії на: “РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО БОРИСПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С.ІВАНКІВ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ”, та зміни місцезнаходження парафії на: Київська область, Бориспільський район, с.Іванків, вул. Нахімова, 1 а.

2. Управлінню культури, національностей та релігій облдерж-адміністрації у встановленому порядку оформити реєстраційні документи та видати їх заявникам.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: