Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про реєстрацію змін і доповнень до Статуту релігійної громади

Розпорядження від 03.02.2014, №19
Дата оприлюднення: 03.02.2014

Розглянувши клопотання релігійної громади та враховуючи висновок управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації від 30.01.2014 № 131/01-04, відповідно до Законів України “Про свободу совісті та релігійні організації”, “Про місцеві державні адміністрації”:

1. Зареєструвати зміни і доповнення до Статуту Білоцерківської релігійної громади (місцевої церкви) євангельських християн-баптистів “Дім Євангелія”, зареєстрованого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 27 грудня 1995 року № 174 (із змінами та доповненнями до Статуту, зареєстрованими розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 06 липня 2001 року № 374), викладеного в новій редакції (додається), зокрема і щодо зміни назви цієї громади на: “релігійна громада євангельських християн-баптистів “Дім Євангелія” м. Біла Церква Київської області“, та зміни місцезнаходження (юридичної адреси) громади на: Київська область, м. Біла Церква, бульвар Комсомольський, буд. 15.

2. Управлінню культури, національностей та релігій облдержадміністрації у встановленому порядку оформити реєстраційні документи та видати їх заявнику.

    1. Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: