Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про реєстрацію статуту релігійної громади та змін і доповнень до статутів релігійних громад”

Розпорядження від 17.12.2010, №1460
Дата оприлюднення: 17.12.2010

Розглянувши клопотання релігійних громад та враховуючи висновок відділу у справах релігій і національностей облдержадміністрації від 10.12.2010 № 302-3(1), відповідно до Законів України „Про свободу совісті та релігійні організації”, „Про місцеві державні адміністрації”:

1. Зареєструвати:

1.1. Статут релігійної громади парафії Казанської Ікони Божої Матері Київської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату с.Паляничинці Фастівського району Київської області (додається);

1.2. Зміни до статуту Релігійної Громади Християн віри євангельської „Спасіння” у м.Фастів Київської області, зареєстрованого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 24.03.2009 № 195 (додаються);

1.3. Зміни і доповнення до статуту Релігійної громади Української Православної Церкви Київського Патріархату парафії Святого Михаїла с.Карапиші Миронівського району Київської області Київської єпархії, зареєстрованого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 20.10.2008 № 1349, викладеного в новій редакції (додається), зокрема і щодо зміни назви цієї парафії на: „релігійна громада парафія Різдва Пресвятої Богородиці Київської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату с.Карапиші Миронівського району Київської області”.

2. Відділу у справах релігій і національностей облдержадміністрації у встановленому порядку оформити реєстраційні документи та видати їх заявникам.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк        

Поділитися: