Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про реєстрацію Статуту релігійної громади та змін і доповнень до Статуту релігійної громади

Розпорядження від 28.04.2016, №154
Дата оприлюднення: 28.04.2016

Розглянувши клопотання релігійних громад та враховуючи висновок управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації від 31.03.2016 № 487/01-04, відповідно до Законів України “Про свободу совісті та релігійні організації”, “Про місцеві державні адміністрації”:

1. Зареєструвати:

1.1. Статут РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ “РЕЛІГІЙНОЇ ГРОМАДИ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН “НАДІЯ” МІСТА БУЧІ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ” (додається).

1.2. Зміни і доповнення до Статуту релігійної громади адвентистів сьомого дня м.Біла Церква, зареєстрованого рішенням виконавчого комітету Київської обласної Ради народних депутатів від 26 листопада 1991 року № 194, згідно з якими Статут викладається в новій редакції (додається), зокрема і щодо зміни найменування цієї громади на: РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВИ АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ № 1 М.БІЛА ЦЕРКВА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ” та зміни місцезнаходження громади на: Київська область, м.Біла Церква, вул. 1-а Піщана, буд.70.

2. Управлінню культури, національностей та релігій облдержадміністрації у встановленому порядку не пізніше як у десятиденний термін письмово повідомити релігійні громади, зазначені у пункті 1, про це розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації М.Д.Мельничук

        

Поділитися: