Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про реєстрацію Статуту релігійної громади та змін і доповнень до Статутів релігійних громад

Розпорядження від 09.10.2015, №392
Дата оприлюднення: 09.10.2015

Розглянувши клопотання релігійних громад та враховуючи висновок управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації від 30.09.2015 № 1589/01-04, відповідно до Законів України “Про свободу совісті та релігійні організації”, “Про місцеві державні адміністрації”:

1. Зареєструвати:

1.1. Статут РЕЛІГІЙНОЇ ГРОМАДИ ПАРАФІЇ ПОКРОВИ БОЖОЇ МАТЕРІ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С.ОЛЕКСАНДРІВКА МИРОНІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (додається).

1.2. Зміни і доповнення до Статуту релігійної громади парафії на честь священномученика Власія с.Коржі Баришівського району Київської області Української Православної Церкви, зареєстрованого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 19 жовтня 2005 року № 706, згідно з якими Статут викладається в новій редакції (додається), зокрема і щодо зміни назви цієї парафії на: “РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО БОРИСПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С.КОРЖІ БАРИШІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ”, та зміни місцезнаходження парафії на: Київська область, Баришівський район, с.Коржі, вул.Грушевського, 22-А.

1.3. Зміни і доповнення до Статуту релігійної громади Української Православної Церкви Київського Патріархату парафії Покрови Пресвятої Богородиці Київської єпархії с.Розаліївка Білоцерківського району Київської області, зареєстрованого рішенням виконавчого комітету Київської обласної Ради народних депутатів від 27 жовтня 1994 року № 36, згідно з якими Статут викладається в новій редакції (додається), зокрема і щодо зміни назви цієї парафії на: “РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С.РОЗАЛІЇВКА БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ”, та зміни місцезнаходження парафії на: Київська область, Білоцерківський район, с.Розаліївка, вул.Шевченка, 34.

2. Управлінню культури, національностей та релігій облдержадміністрації у встановленому порядку не пізніше як у десятиденний термін письмово повідомити релігійні громади, зазначені у пункті 1, про це розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: