Про реєстрацію Статуту релігійної громади та змін і доповнень до Статутів релігійних громад

Розпорядження від 18.05.2015, №161
Дата оприлюднення: 18.05.2015

Розглянувши клопотання релігійних громад та враховуючи висновок управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації від 07.05.2015 № 685/01-04, відповідно до Законів України “Про свободу совісті та релігійні організації”, “Про місцеві державні адміністрації”:

1. Зареєструвати:

1.1. Статут РЕЛІГІЙНОЇ ГРОМАДИ ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ ПРЕПОДОБНОГО НЕСТОРА ЛІТОПИСЦЯ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С.БЕРЕЗАНЩИНА ВАСИЛЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (додається).

1.2. Зміни і доповнення до Статуту релігійної громади парафії на честь Вознесіння Господа Ісуса Христа Київської єпархії Української Православної Церкви с.Кірове Бориспільського району Київської області, зареєстрованого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від
11 листопада 2003 року № 699 (із змінами і доповненнями до статуту, викладеного в новій редакції, зареєстрованими розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 06 листопада 2012 року № 473), згідно з якими Статут викладається в новій редакції (додається), зокрема і щодо зміни назви цієї парафії на: “РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДА ІІСУСА ХРИСТА БОРИСПІЛЬСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ С.КІРОВЕ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ”,
та зміни місцезнаходження парафії на: Київська область, Бориспільський район, с.Кірове, вул.Пащенкових, 24-а.

1.3. Зміни і доповнення до Статуту релігійної громади Української Православної Церкви Київського Патріархату (Святої мучениці Софії) м.Яготин, зареєстрованого розпорядженням виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації від 19 травня 2006 року № 391, згідно з якими Статут викладається в новій редакції (додається), зокрема і щодо зміни назви цієї парафії на: “РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ СВЯТОЇ МУЧЕНИЦІ СОФІЇ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ М.ЯГОТИН КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ”, та зміни місцезнаходження парафії на: Київська область, Яготинський район, м.Яготин, вул.Островського, буд.81, кв.1.

1.4. Зміни і доповнення до Статуту релігійної громади адвентистів сьомого дня м.Українка Обухівського району, зареєстрованого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 06 вересня 1995 року № 9, згідно з якими Статут викладається в новій редакції (додається), зокрема і щодо зміни назви цієї громади на: “РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВА АДВЕНТИСТІВ СЬОМОГО ДНЯ М.УКРАЇНКА ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ”, та зміни місцезнаходження громади на: Київська область, Обухівський район, м.Українка, вул.Будівельників, буд.3, кв.46.

2. Управлінню культури, національностей та релігій облдержадміністрації у встановленому порядку оформити реєстраційні документи та видати їх заявникам.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: