Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про реєстрацію Статутів релігійних громад та змін і доповнень до Статуту релігійної громади

Розпорядження від 14.12.2015, №472
Дата оприлюднення: 14.12.2015

Розглянувши клопотання релігійних громад та враховуючи висновок управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації від 02.12.2015 № 1894/01-04, відповідно до Законів України “Про свободу совісті та релігійні організації”, “Про місцеві державні адміністрації”:

1. Зареєструвати:

1.1. Статут РЕЛІГІЙНОЇ ГРОМАДИ ПАРАФІЇ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С.ЗАЛІЗНЕ ВАСИЛЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (додається).

1.2. Статут ХРИСТИЯНСЬКОЇ ХАРИЗМАТИЧНОЇ РЕЛІГІЙНОЇ ГРОМАДИ “НОВИЙ ЧАС” М.БОГУСЛАВ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (додається).

1.3. Статут РЕЛІГІЙНОЇ ГРОМАДИ (ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ) ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ “СЛОВО БЛАГОДАТІ” СМТ СТАВИЩЕ СТАВИЩЕНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (додається).

1.4. Зміни і доповнення до Статуту релігійної громади Української Православної Церкви Київського Патріархату Київської єпархії Святих апостолів Петра і Павла с.Улашівка Таращанського району Київської області, зареєстрованого розпорядженням виконуючого обов’язки голови Київської облдержадміністрації від 22 липня 2009 року № 630, згідно з якими Статут викладається в новій редакції (додається), зокрема і щодо зміни назви цієї парафії на: “РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ С.УЛАШІВКА ТАРАЩАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ”, та зміни місцезнаходження парафії на: Київська область, Таращанський район, с.Улашівка, вул.Лісова, 1а.

2. Управлінню культури, національностей та релігій облдержадміністрації у встановленому порядку не пізніше як у десятиденний термін письмово повідомити релігійні громади, зазначені у пункті 1, про це розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: