Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про реєстрацію статутів релігійних громад та змін і доповнень до статуту релігійної громади”

Розпорядження від 14.05.2010, №455
Дата оприлюднення: 14.05.2010

Розглянувши клопотання релігійних громад та враховуючи висновок відділу у справах релігій і національностей облдержадміністраціївід 13.05.2010 № 113-3(1) відповідно до Законів України „Про свободу совісті та релігійні організації“ „Про місцеві державні адміністрації“:

1. Зареєструвати:
1.1. Статути:
1.1.1. релігійної громади Свято-Володимирської парафії Київської єпархії Української Православної Церкви с.Устимівка Васильківського району Київської області (додається);
1.1.2. релігійної громади парафії на честь Успіння Божої Матері Київської єпархії Української Православної Церкви с.Черевки Згурівського району Київської області (додається);
1.1.3. релігійної громади парафії Святого Великомученика Димитрія Солунського Київської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату с.Бузова Києво-Святошинського району Київської області (додається).
1.2. Зміни і доповнення до статуту релігійної громади Свято-Успенської парафії Української Православної Церкви Київського Патріархату с.Дибинці Богуславського району Київської області зареєстрованого розпорядженням Представника Президента України в Київській області від 20.01.93 № 24(із змінами до статуту зареєстрованими розпорядженням Представника Президента України у Київській області від 27.12.93 № 537) викладеного в новій редакції (додається).

2. Відділу у справах релігій і національностей облдержадміністрації у встановленому порядку оформити реєстраційні документи та видати їх заявникам.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк”   

Поділитися: