Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про раду вітчизняних та іноземних інвесторів при Київській обласній державній адміністрації”

Розпорядження від 08.11.2010, №1286
Дата оприлюднення: 08.11.2010

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 01.09.2010 №892/2010 „Про Раду вітчизняних та іноземних інвесторів” та приймаючи до уваги необхідність сприяння залученню й ефективному використанню вітчизняних та іноземних інвестицій для забезпечення розвитку області:

1.Перейменувати координаційну раду при голові Київської обласної державної адміністрації із залучення інвестицій для економічного розвитку області, утворену розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 02.07.2010 №691, у раду вітчизняних та іноземних інвесторів при Київській обласній державній адміністрації (далі – Рада).

2.Затвердити склад ради вітчизняних та іноземних інвесторів при Київській обласній державній адміністрації згідно з додатком.

3.Затвердити Тимчасове положення про раду вітчизняних та іноземних інвесторів при Київській обласній державній адміністрації, що додається.

4.Секретаріату Ради у місячний термін після затвердження Кабінетом Міністрів України Типового положення про раду вітчизняних та іноземних інвесторів при центральному, місцевому органі виконавчої влади розробити Положення про Раду вітчизняних та іноземних інвесторів при Київський обласній державній адміністрації та подати його на затвердження.

5.Визнати такими, що втратили чинність, пункти 2, 3 розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 02.07.2010 №691 „Про утворення координаційної ради при голові Київської обласної державної адміністрації із залучення інвестицій для економічного розвитку області”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: