Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про проведення визначення претендентів на посади керівників підприємств (їх об’єднань), закладів, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області, що належать до сфери управління Київської обласної державної адміністрації

Розпорядження від 14.12.2015, №473
Дата оприлюднення: 14.12.2015

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, рішень Київської обласної ради від 09 квітня 2010 року № 678-29-V “Про делегування повноважень Київської обласної ради Київській обласній державній адміністрації”, від 21 квітня 2011 року № 092-06-VI “Про Порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників підприємств (їх об’єднань), закладів, установ та організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області” (із змінами), розпоряджень голови Київської обласної державної адміністрації від 20 грудня 2013 року № 479 “Про питання управління Київською облдержадміністрацією об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області”, від 02 вересня 2015 року № 322 “Про Порядок визначення претендентів на посади керівників підприємств (їх об’єднань), закладів, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області, що належать до сфери управління Київської обласної державної адміністрації”, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області 03 вересня 2015 року за № 17/844:

1. Провести визначення претендентів на посади керівників підприємств (їх об’єднань), закладів, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області, що належать до сфери управління Київської обласної державної адміністрації та підпорядковані:

1.1. управлінню культури, національностей та релігій облдерж-адміністрації за переліком згідно з додатком 1.

1.2. департаменту житлово-комунального господарства і паливно- енергетичного комплексу облдержадміністрації за переліком згідно з додатком 2.

2. Комісії з визначення претендентів на посади керівників підприємств (їх об’єднань), закладів, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області, що належать до сфери управління Київської обласної державної адміністрації:

2.1. забезпечити оприлюднення в газеті “Час Київщини” оголошення про визначення претендентів на посади керівників, зазначені у пункті 1 цього розпорядження;

2.2. приймати заяви на участь у визначенні претендентів на посади протягом 30 календарних днів після дати оприлюднення оголошення;

2.3. визначити у встановленому порядку претендентів для внесення Київською обласною державною адміністрацією подання Київській обласній раді про призначення кандидатури на посаду керівника.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: