Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

„Про проведення в області приписки громадян України до призовних дільниць”

Розпорядження від 03.11.2005, №745
Дата оприлюднення: 03.11.2005

Відповідно до Законів України “Про загальний військовий обов’язок і військову службу” (із наступними змінами) та “Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами):
1. Обласному військовому комісаріату:
1.1. Відповідно до чинного законодавства забезпечити контроль за проведенням у Київській області приписки до призовних дільниць громадян, яким у 2006 році виповнюється 17 років.
1.2. Організувати роботу військових комісаріатів області щодо проведення приписки громадян до призовних дільниць, здійснювати контроль за їх діяльністю.
1.3. Спільно з управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації організувати проведення медичного огляду громадян, які приписуються до призовних дільниць.
1.4. Про підсумки роботи поінформувати відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації до 27квітня 2006 року.
2. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):
2.1. До 03 січня 2006 року утворити призовні дільниці та комісії з питань приписки, затвердити їх персональний склад, порядок проведення і забезпечення цієї роботи.
2.2. Виділити відповідним військовим комісаріатам необхідні кошти та приміщення, забезпечити участь у роботі комісій лікарів-фахівців і технічних працівників у необхідній кількості.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Семенюка А.Д.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк

        

Поділитися: