Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про проведення в Київській області Всеукраїнського місячника Червоного Хреста

Розпорядження від 26.03.2015, №90
Дата оприлюднення: 26.03.2015

Розглянувши подання Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про Товариство Червоного Хреста України”, Угоди про співробітництво між Київською обласною держадміністрацією, Київською обласною радою та Київським обласним Товариством Червоного Хреста України від 27.09.2006, постанови Президії Правління Товариства Червоного Хреста України від 19.02.2015 “Про підготовку та проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста”, з метою привернення уваги суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення, внутрішньо переміщених осіб, формування громадської думки на користь милосердя:

1. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):

1.1. розробити заходи з організації проведення в районах та містах області з 01 квітня по 04 травня 2015 року Всеукраїнського місячника Червоного Хреста ( далі – місячник) під гаслом “Здорова нація – 2015. Приєднуйся до руху Червоного Хреста“, де передбачити, зокрема:

1.1.1. надання всебічної допомоги і підтримки місцевим організаціям Товариства Червоного Хреста України (далі – Товариство) у зборі благодійних внесків, продовольства, одягу та взуття, ліків, засобів гігієни, будівельних матеріалів (далі – благодійна допомога) для соціально-побутової допомоги одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, ветеранам війни, дітям із неблагополучних сімей, хворим на туберкульоз і СНІД, іншим категоріям громадян, які її потребують, та доставки зібраної благодійної допомоги на склади місцевих організацій Товариства;

1.1.2. сприяння залученню керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, благодійних громадських фондів та релігійних конфесій у проведенні місячника;

1.2. надавати допомогу у відновленні та створенні первинних організацій Товариства на підприємствах, установах, організаціях різних форм власності;

1.3. сприяти забезпеченню транспортом місцевих осередків Товариства для перевезення зібраної благодійної допомоги та роботи мобільних санітарнопобутових, ремонтних бригад;

1.4. у встановленому порядку здійснювати цілеспрямовані заходи щодо надання місцевим осередкам Товариства в довгострокове користування приміщень для роботи та створення в них запасів одягу, перев’язувального матеріалу, продуктів харчування, речей першої необхідності на випадок надзвичайних ситуацій та матеріалів для роботи соціальнопобутових, ремонтних бригад.

2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування області розробити відповідні заходи та забезпечити активну співпрацю з відповідними організаціями Товариства з метою сприяння у виконанні їхніх статутних завдань.

3. Департаменту освіти і науки облдержадміністрації проводити у навчальних закладах області роботу щодо залучення учнівської молоді до членства у Товаристві, формування у молоді здорового способу життя та участі у місячнику.

4. Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації:

4.1. сприяти відновленню в лікувальних закладах області первинних організацій Товариства;

4.2. організувати надання практичної допомоги у роботі медичної патронажної служби Товариства щодо обслуговування самотніх громадян похилого віку вдома та в центрах, кімнатах медико-соціальної допомоги обласної організації Товариства;

4.3. сприяти створенню центрів навчання населення навичкам надання першої допомоги та волонтерського загону першої допомоги.

5. Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації сприяти Київській обласній організації Товариства у наданні медико- соціальної, побутової та натуральної допомоги ветеранам, інвалідам, іншим соціально незахищеним верствам населення.

6. Управлінню інформації та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів із проведення в області Всеукраїнського місячника Червоного Хреста.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р. та заступника голови облдержадміністрації Корбана О.Б.

 

Виконуючий обов`язки

голови адміністрації                                                                                          Л.Р.Парцхаладзе

        

Поділитися: