Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проведення в Київській області Всеукраїнського місячника Червоного Хреста”

Розпорядження від 01.04.2013, №128
Дата оприлюднення: 01.04.2013

Розглянувши подання Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про Товариство Червоного Хреста України”, Угоди про співробітництво між Київською обласною держадміністрацією, Київською обласною радою та Київським обласним Товариством Червоного Хреста України від 27.09.2006, постанови Правління Товариства Червоного Хреста України від 21.02.2013 „Про проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста”, з метою поліпшення умов життя та соціального захисту найбільш уразливих верств населення, об’єднання зусиль людей різного віку, формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до проблем самотніх та громадян похилого віку, інвалідів, осіб, хворих на туберкульоз і ВІЛ/СНІД, постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій, безпритульних дітей та дітей-сиріт, багатодітних та малозабезпечених сімей, біженців:

1. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):

1.1. Розробити заходи з організації проведення в районах та містах області з 01 квітня по 01 травня 2013 року Всеукраїнського місячника Червоного Хреста ( далі – місячник) під гаслом „Сила гуманності”, в яких передбачити, зокрема:

1.1.1. Надання всебічної допомоги і підтримки місцевим організаціям Товариства Червоного Хреста України (далі – Товариство) у зборі благодійних внесків, продовольства, одягу та взуття, ліків, засобів гігієни, будівельних матеріалів (далі – благодійна допомога) для соціально-побутової допомоги одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, ветеранам війни, дітям із неблагополучних сімей, хворим на туберкульоз і СНІД, іншим категоріям громадян, які її потребують, та доставки зібраної благодійної допомоги на склади місцевих організацій Товариства;

1.1.2. Сприяння залученню керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, благодійних громадських фондів та релігійних конфесій у проведенні місячника.

1.2. Надавати допомогу у відновленні та створенні первинних організацій Товариства на підприємствах, установах, організаціях різних форм власності.

1.3. Сприяти забезпеченню транспортом місцевих осередків Товариства для перевезення зібраної благодійної допомоги та роботи мобільних санітарно–побутових, ремонтних бригад.

1.4. У встановленому порядку здійснювати цілеспрямовані заходи щодо надання місцевим осередкам Товариства в довгострокове користування приміщень для роботи та створення в них запасів одягу, перев’язувального матеріалу, продуктів харчування, речей першої необхідності на випадок надзвичайних ситуацій та матеріалів для роботи соціально – побутових, ремонтних бригад.

2. Рекомендувати сільським, селищним, районним та міським радам розробити відповідні заходи та забезпечити активну співпрацю з відповідними організаціями Товариства з метою сприяння у виконанні їхніх статутних завдань.

3. Департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації проводити у навчальних закладах області роботу щодо залучення учнівської молоді до членства у Товаристві та участі у місячнику.

4. Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації:

4.1. Сприяти відновленню в лікувальних закладах області первинних організацій Товариства.

4.2. Організувати надання практичної допомоги у роботі медичної патронажної служби Товариства Червоного Хреста України щодо обслуговування самотніх громадян похилого віку вдома та в центрах, кімнатах медико-соціальної допомоги обласної організації Товариства.

5. Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації сприяти Київській обласній організації Товариства у наданні медико- соціальної, побутової та натуральної допомоги ветеранам, інвалідам, іншим соціально незахищеним верствам населення.

6. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів із проведення в області Всеукраїнського місячника Червоного Хреста.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністрації А.Й. Присяжнюк

        

Поділитися: