Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проведення в Київській області Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) Українського козацтва”

Розпорядження від 29.07.2010, №831
Дата оприлюднення: 29.07.2010

Відповідно до Законів України „Про військовий обов’язок і військову службу”, „Про місцеві державні адміністрації”, Указу Президента України від 04.05.2007 № 378/2007 „Про заходи з підтримки розвитку Українського козацтва”, наказу Міністерства освіти і науки України від 25.12.2003 № 855 „Про затвердження Положення про дитячо-юнацьку військово-спортивну патріотичну гру „Сокіл” („Джура”) Українського козацтва” та з метою реалізації військово-патріотичного виховання молоді, формування патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку:

1. Утворити обласний штаб з проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) Українського козацтва (далі – обласний штаб) у складі згідно з додатком.

2. Обласному штабу:

2.1. Співпрацювати з товариствами Українського козацтва щодо проведення військово-патріотичної, пошуково-краєзнавчої, спортивно-масової, оборонно-масової, культурно-просвітницької роботи серед дітей та учнівської молоді.

2.2. Забезпечити проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) Українського козацтва та участь команди-переможця на Всеукраїнських фінальних змаганнях відповідно до Положення про дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру „Сокіл” („Джура”), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25.12.2003 № 855.

3. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам (міст обласного значення):

3.1. Організувати роботу щодо впровадження в навчальних закладах області елементів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) Українського козацтва.

3.2. Утворити до 01 вересня 2010 року районні (міські) штаби з проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) Українського козацтва.

3.3. Забезпечити проведення І (шкільного) та ІІ (районного, міського) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) Українського козацтва відповідно до Положення про дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру „Сокіл” („Джура”), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25.12.2003 № 855.

3.4. Про хід виконання цього розпорядження інформувати головне управління освіти і науки обласної державної адміністрації щороку до05 листопада.

4. Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації надавати узагальнену інформацію обласному штабу та Міністерству освіти і науки України щороку до 15 листопада.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: