Працюємо задля перемоги!

„Про проведення в Київській області Всеукраїнського місячника Червоного Хреста”

Розпорядження від 24.03.2006, №240
Дата оприлюднення: 24.03.2006

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”(із наступними змінами ), рішення Київської обласної ради від 02.03.2006№ 362-32-ІV „Про Київську обласну комплексну програму „Турбота” на 2006-2010 роки”, з урахуванням подання Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, з метою поліпшення життя соціально незахищених верств населення та формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до проблем інвалідів, людей похилого віку, хворих на туберкульоз і СНІД, безпритульних дітей та дітей-сиріт:

1. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):
1.1. Розробити заходи щодо участі у Всеукраїнському місячнику Червоного Хреста, що буде проводитися з 03 квітня по 03 травня 2006 року, в яких передбачити всебічну допомогу і підтримку місцевим організаціям Товариства Червоного Хреста України у проведенні “круглих столів”, прес-конференцій, призових та благодійних акцій, масового збору коштів та матеріальних цінностей на розвиток та обладнання служби катастроф, роботи та функціонування мобільних санітарно-побутових ремонтних бригад Червоного Хреста й навчання населення наданню першої допомоги, на підтримку жертв стихійного лиха, аварій та катастроф, на допомогу хворим на туберкульоз і СНІД, мігрантам та інвалідам, безпритульним дітям, створенні збірних пунктів майна та продуктів і доставки їх у місцеві організації Товариства Червоного Хреста України.
1.2. Здійснювати цілеспрямовані заходи щодо надання місцевим осередкам Червоного Хреста складських приміщень для створення в них запасів одягу, перев’язувального матеріалу, продуктів харчування, речей першої необхідності на випадок надзвичайних ситуацій тощо.
1.3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності та господарювання провести роз’яснювальну роботу в трудових колективах щодо залучення працівників до участі в благодійних акціях, сприяти у виділенні коштів, продуктів харчування, автотранспорту для перевезення відповідних вантажів на складські приміщення Червоного Хреста та роботи мобільних санітарно-побутових ремонтних бригад Червоного Хреста.

2. Управлінню освіти і науки облдержадміністрації сприяти створенню первинних організацій Червоного Хреста у навчальних закладах області та залучення учнівської молоді до волонтерського червонохресного руху і участі у благодійних акціях.

3. Управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації:
3.1. Сприяти відновленню в лікувальних закладах області первинних організацій Товариства Червоного Хреста України.
3.2. Надавати практичну допомогу у роботі медичної патронажної служби обласної організації Товариства Червоного Хреста України щодо обслуговування самотніх громадян похилого віку вдома, у Центрах, кімнатах медико-соціальної допомоги обласної організації Товариства Червоного Хреста України.
3.3. Забезпечити навчання населення з питань надання першої допомоги та сприяти створенню Громадських пунктів першої допомоги Червоного Хреста.

4. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації об’єднати зусилля у спільній діяльності з Київською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України з метою організації і удосконалення медико-соціальної, побутової та натуральної допомоги одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, іншим соціально незахищеним верствам населення, сприяти створенню та функціонуванню в районах області мобільних, санітарно-побутових ремонтних бригад Червоного Хреста.

5. Обласному центру зайнятості у встановленому порядку направляти осіб із числа безробітних на виконання оплачуваних громадських робіт, у тому числі для роботи у мобільних санітарно-побутових ремонтних бригад в організації Товариства Червоного Хреста України.

6. Головному управлінню агропромислового розвитку облдержадміністрації, райдержадміністраціям провести роботу з керівниками сільськогосподарських підприємств усіх форм власності щодо надання продуктів харчування для формування продуктових наборів хворим на туберкульоз та одиноким лежачим хворим, якими опікується Червоний Хрест у районах області.

7. Головному управлінню економіки облдержадміністрації провести роботу серед власників торгових підприємств щодо надання допомоги хворим на туберкульоз та одиноким лежачим хворим у вигляді продуктових наборів, засобів особистої гігієни тощо.

8. Рекомендувати редакції газети “Київська правда”, Київській державній регіональній телерадіокомпанії забезпечити висвітлення заходів з проведення в області Всеукраїнського місячника Червоного Хреста .

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кондрука В.П.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації В.П.Кондрук

        

Поділитися: