Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проведення в Київській області приписки громадян України до призовних дільниць”””

Розпорядження від 07.07.2008, №974
Дата оприлюднення: 07.07.2008

Відповідно до Законів України „Про військовий обов’язок і військову службу” та „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 № 352 „Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом”:

1. Обласному військовому комісаріату організувати роботу військових комісаріатів області щодо проведення в установленому порядку приписки громадян, яким у 2009 році виповнюється 17 років, до призовних дільниць, та забезпечити контроль за її проведенням. Про проведену роботу проінформувати відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації до 10 квітня 2009 року.

2. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):

2.1. До 01 січня 2009 року у районах (містах) затвердити персональний склад районних (міських) комісій з питань приписки та порядок її проведення.
2.2. Забезпечити військові комісаріати обладнаними приміщеннями, які відповідають вимогам проведення цієї роботи, медикаментами інструментарієм, медичним і господарським майном, автомобільними транспортними засобами, а також забезпечити охорону громадського порядку.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Вакараша В.М.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: