Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про проведення в Київській області приписки громадян України до призовних дільниць

Розпорядження від 01.09.2014, №271
Дата оприлюднення: 01.09.2014

Відповідно до Законів України “Про військовий обов’язок і військову службу” та “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 “Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом”:

1. Київському обласному військовому комісаріату організувати роботу військових комісаріатів області щодо проведення у встановленому порядку приписки громадян, яким у 2015 році виповнюється 17 років, до призовних дільниць та забезпечити контроль за її проведенням. Про проведену роботу проінформувати облдержадміністрацію до 10 квітня 2015 року.

2. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):

до 30 грудня 2014 року у районах (містах) затвердити персональний склад районних (міських) комісій з питань приписки та порядок її проведення;

забезпечити військові комісаріати обладнаними приміщеннями, що відповідають вимогам проведення цієї роботи, медикаментами, інструментарієм, медичним і господарським майном, автомобільними транспортними засобами, а також забезпечити охорону державного порядку.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: