Працюємо задля перемоги!

“Про проведення в Київській області приписки громадян України до призовних дільниць”

Розпорядження від 27.07.2009, №648
Дата оприлюднення: 27.07.2009

Відповідно до Законів України Про військовий обов’язок і військову службу” та Про місцеві державні адміністрації” постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 № 352 „Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом”:

1. Обласному військовому комісаріату організувати роботу військових комісаріатів області щодо проведення у встановленому порядку приписки громадян яким у 2010 році виповнюється 17 років  до призовних дільниць та забезпечити контроль за її проведенням. Про проведену роботу проінформувати відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації до 9 квітня 2010 року.

2. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):

2.1. до 4 січня 2010 року у районах (містах) затвердити персональний склад районних (міських) комісій з питань приписки та порядок її проведення;
2.2. забезпечити військові комісаріати обладнаними приміщеннями  які відповідають вимогам проведення цієї роботи медикаментами інструмен­тарієм медичним і господарським майном автомобільними транспортними засобами а також забезпечити охорону громадського порядку.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації В.М.Вакараш

Поділитися: