Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про проведення в Київській області осіннього двомісячника благоустрою населених пунктів”””

Розпорядження від 22.08.2007, №743
Дата оприлюднення: 22.08.2007

Відповідно до Законів України „Про благоустрій населених пунктів”, “Про місцеві державні адміністрації”” та з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища благоустрою населених пунктів області та прилеглих до них територій:
1. Провести з 03 вересня по 02 листопада 2007 року в Київської області осінній двомісячник благоустрою населених пунктів (далі – двомісячник благоустрою).
2. Утворити обласний штаб з питань організації проведення в Київській області осіннього двомісячника благоустрою у складі згідно з додатком.
3. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):
3.1. утворити відповідні штаби;
3.2. забезпечити виконання комплексу заходів спрямованих на поліпшення стану довкілля благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій очищення водних джерел;
3.3. організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ очищення від сміття та металобрухту лісосмуг уздовж доріг;
3.4. виконати запланований обсяг робіт щодо облаштування внутрішньоквартальних під’їздів павільйонів на зупинках пасажирського транспорту;
3.5. про хід проведення двомісячника благоустрою інформувати обласний штаб з питань організації проведення двомісячника благоустрою через головне управління житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації до 17 вересня 08 жовтня 22 жовтня та 02 листопада 2007 року.
4. Рекомендувати засобам масової інформації області широко інформувати населення про хід проведення двомісячника благоустрою.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Вакараша В.М.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

Додаток

Поділитися: