“Про проведення в Київській області осіннього місячника благоустрою населених пунктів”

Розпорядження від 31.08.2011, №916
Дата оприлюднення: 31.08.2011

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про благоустрій населених пунктів”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.11.2009 № 1320-р „Про затвердження Національного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки”, з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій:

1. Провести з 05 вересня по 05 жовтня 2011 року в Київській області осінній місячник благоустрою населених пунктів (далі – місячник благо­устрою).

2. Утворити обласний штаб з питань організації проведення в Київській області осіннього місячника благоустрою населених пунктів у складі згідно з додатком.

3. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):

3.1. Утворити відповідні штаби.

3.2. Забезпечити виконання комплексу заходів, спрямованих на поліп-шення стану довкілля, а саме: благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, тощо.

3.3. Організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, очищення від сміття та металобрухту лісосмуг уздовж доріг.

3.4. Виконати запланований обсяг робіт щодо будівництва і ремонту доріг, тротуарів, шляхових смуг, велосипедних доріжок, павільйонів на зупинках пасажирського транспорту.

3.5. Привести в належний санітарний та естетичний стан прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, місця вигулу домашніх тварин (собак), інші об’єкти благоустрою населених пунктів.

3.6. Залучити до проведення заходів осіннього місячника благоустрою громадськість, учнівську та студентську молодь.

3.7. Про хід проведення осіннього місячника благоустрою інформувати обласний штаб з питань організації проведення в Київській області осіннього місячника благоустрою населених пунктів через головне управління житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдерж­адміністрації 19 вересня та 03 жовтня 2011 року.

4. Рекомендувати засобам масової інформації області широко інформувати населення про хід проведення осіннього місячника благоустрою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: