Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів

Розпорядження від 12.03.2015, №63
Дата оприлюднення: 12.03.2015

Відповідно до Законів України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про благоустрій населених пунктів”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 листопада 2009 року № 1320-р “Про затвердження Національного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки”, з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення населених пунктів та прилеглих до них територій:

1. Провести з 16 березня по 15 травня 2015 року в Київській області двомісячник благоустрою населених пунктів (далі – двомісячник благоустрою).

2. Утворити обласний штаб з питань організації проведення в Київській області двомісячника благоустрою (далі – обласний штаб) у складі згідно з додатком.

3. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):

3.1. утворити відповідні штаби;

3.2. забезпечити виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел тощо;

3.3. організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, очищення від сміття та металобрухту лісосмуг уздовж доріг;

3.4. виконати запланований обсяг робіт щодо ремонту доріг, тротуарів, шляхових смуг, велосипедних доріжок, павільйонів на зупинках пасажирського транспорту;

3.5. привести в належний санітарний та естетичний стан прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, місця вигулу домашніх тварин (собак), інші об’єкти благоустрою населених пунктів;

3.6. провести у рамках двомісячника 25 квітня 2015 року акції “Посади своє дерево” та “Зробимо Україну чистою”;

3.7. залучати до проведення заходів двомісячника благоустрою громадськість, учнівську та студентську молодь;

3.8. інформувати про хід проведення двомісячника благоустрою обласний штаб через департамент житлово-комунального господарства і паливно- енергетичного комплексу облдержадміністрації 30 березня, 10 та 27 квітня, 07 травня 2015 року.

4. Рекомендувати засобам масової інформації області широко інформувати населення про хід проведення двомісячника благоустрою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Корбана О.Б.

Голова адміністрації В.М. Шандра

        

Поділитися: