“Про проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів”

Розпорядження від 12.03.2011, №208
Дата оприлюднення: 12.03.2011

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про благоустрій населених пунктів”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.11.2009 № 1320-р „Про затвердження Національного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки”, з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення населених пунктів та прилеглих до них територій:

1. Провести з 14 березня по 16 травня 2011 року в Київській області двомісячник благоустрою населених пунктів (далі – двомісячник благоустрою).

2. Утворити обласний штаб з питань організації проведення в Київській області двомісячника благоустрою населених пунктів у складі згідно з додатком.

3. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):

3.1. Утворити відповідні штаби.

3.2. Забезпечити виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел тощо.

3.3. Організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, очищення від сміття та металобрухту лісосмуг уздовж доріг.

3.4. Виконати запланований обсяг робіт щодо будівництва і ремонту доріг, тротуарів, шляхових смуг, велосипедних доріжок, павільйонів на зупинках пасажирського транспорту.

3.5. Привести в належний санітарний та естетичний стан прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, місця вигулу домашніх тварин (собак), інші об’єкти благоустрою населених пунктів.

3.6. У рамках двомісячника провести акцію „Посади своє дерево”.

3.7. У зв’язку із відзначенням 70-ї річниці героїчної оборони фортеці-героя Бресту та міста-героя Києва особливу увагу приділити упорядкуванню військових кладовищ, братських та одиноких могил, меморіальних комплексів, місць почесних поховань, а також місць поховань на території України іноземців, скульптурних, архітектурних та інших споруд і об’єктів, що увічнюють пам’ять про Перемогу та подвиги її учасників, із широким залученням ветеранських та інших організацій, підприємств усіх форм власності.

3.8. Залучати до проведення заходів двомісячника благоустрою громадськість, учнівську та студентську молодь.

3.9. Про хід проведення двомісячника благоустрою інформувати обласний штаб з питань організації проведення двомісячника благоустрою через головне управління житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації 30 березня, 12 та 29 квітня,16 травня 2011 року.

4. Рекомендувати засобам масової інформації області широко інформувати населення про хід проведення двомісячника благоустрою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступ­ника голови облдержадміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: